Kursy na wychowawce2021-07-21T09:05:45+02:00

Praca

Dołącz do nas

Dołącz do kadry Obozów Demokratycznych

WYCHOWAWCA- czyli dobry, uważny dorosły lubiący dzieci. Niezmiernie ważna jest kreatywność, gotowość do działania i umiejętność pracy z zespole. 

Aby zostać wychowawcą na naszych obozach należy mieć ukończone 18 lat oraz odbyty kurs na wychowawcę wypoczynku potwierdzony zaświadczeniem. To kwestie formalne.

Nieformalne, a najistotniejsze jest jednak to, aby kandydaci na wychowawców OD lubili dzieci, mieli dużo cierpliwości, nie kierowali się stereotypami i byli otwarci na komunikację NVC oraz pedagogikę bliskości.

Jeśli jesteście zainteresowani dołączeniem do nas, to napiszcie maila na kontakt@obozydemokratyczne.pl A co ma być w tym mailu? Dajcie nam się trochę poznać! Bardzo zależy nam aby nasz stały zespół powiększył się, bo co roku przybywa nam dodatkowy turnus wyjazdowy!

FUNKCYJNI I MŁODA KADRA- to osoby pomagające nam w tworzeniu obozu i poświęcające swój czas podczas wyjazdu na sprawniejsze zorganizowanie zajęć pozostałym uczestnikom wyjazdu; stali uczestnicy wyjazdów OD w wieku 16-17 lat.

Na każdym turnusie jest 1 osoba MKD i 5 konkretnych funkcji dla 5 osób funkcyjnych. Niestety nie damy rady utworzyć więcej miejsc.

Chcielibyśmy aby osoby chcące wziąć bardziej aktywny udział w tworzeniu OD wypełniły odpowiedni formularz i odesłały go do nas mailem. Bardzo zależy nam na uczciwych odpowiedziach na pytania- chcemy poznać jak Wy widzicie nasze wyjazdy i jaki chcecie mieć w nich udział.

Maile wysyłajcie na kontakt@obozydemokratyczne.pl

Formularze do pobrania tutaj:

https://obozydemokratyczne.pl/wp-content/uploads/2020/12/FORMULARZ-MŁODA-KADRA.pdf

https://obozydemokratyczne.pl/wp-content/uploads/2020/12/FORMULARZ-FUNKCYJNI.pdf