Wrześniówka

Chodźmy na grzyby!

Zapraszamy na rodzinny, jesienny wyjazd! Tu link do formularza zgłoszeniowego, ale koniecznie przeczytaj, opis wyjazdu!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdWX_80nsZi5Md8amn_73XWqpPRCqKCWE5LuUJXMcyw8vp4uw/viewform?pli=1&pli=1

KONKRETY:

Co? Wyjazd rodzinny

Dlaczego? By się zrelaksować, pobyć z ludźmi o podobnych drivach, rozwijać się i bawić.

Kiedy? 11-15.09.2024

Gdzie? Danków, woj. zachodniopomorskie – piękne miejsce położone wśród drzew, gdzie śpiew ptaków budzi o poranku a głodny szop nie daje zasnąć nocą… – zupełnie serio! Nad jeziorem Wielgie.

Zakwaterowanie: Ośrodek Łubu Dubu: pensjonat

Mieszkamy w dużych, widnych pokojach 2-6 osobowych. Większość z nich ma własną łazienkę, ale są i takie z łazienką na korytarzu. Część pokoi ma balkony, są także apartamenty z kuchnią i wyjściem bezpośrednio do lasu.

Zobacz naszą bazę: http://www.osrodeklubudubu.pl/

Wyżywienie: Jemy w restauracji Łubu Dubu, na terenie ośrodka. Planujemy 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, ale jeśli będziecie głodni to można więcej. To menu będziecie pamiętać długo… Kuchnia francuska (croissanty wytrawne i na słodko), kuchnia włoska (oczywiście pizza!), kuchnia polska (m.in. wariacje na temat pierogów), kuchnia turecka (falafele, kebaby, pasta z bakłażana). A to tylko niektóre z dań jakie serwują nam gospodarze! Oczywiście jest możliwość dostosowania diety do szczególnych potrzeb. Podczas całego pobytu nieograniczony dostęp do herbaty, soków, wody i …kawy!

Jak? Proponujemy Wam 5 dni pełnych uważności, rozmów i relaksu.

Od środy do niedzieli proponujemy Wam zorganizowane zajęcia. Zaczniemy wspólnym posiłkiem i ogniskiem w środę 11 września. Gdyby było zimno, może wskoczymy do sauny? W kolejne dni proponujemy warsztaty dla dorosłych (2 spotkania po ok 1,5h) oraz  dla dzieci (2 bloki po 1,5h). Będziecie mogli swobodnie korzystać z zajęć prowadzonych przez Angelikę i Karolinę, a dziećmi zajmie się Marta, Darek i Magda. Będzie też czas na wspólne zabawy i harce, a także na luźnie rozmowy oraz… jesienne grzybobranie !!! Generalnie: cały czas jesteśmy dla Was!

Wyjazd zakończymy w niedzielę po porannej dawce aktywności i wspólnym lunchu.

Program:

Ty i Twoje dziecko będziecie mogli wybierać zajęcia z naszych propozycji lub też organizować własne aktywności. Oto niektóre z naszych propozycji:

KRĘGI, ZAJĘCIA PSYCHOEDUKACYJNE: Przestrzeń do rozmowy, dzielenia się, wymiany bycia w relacji.

MINDFULNESS: wparcie w radzeniu sobie ze stresem, relaksacja, medytacja, trening uważności

WODNE:  Kajaki, nauka pływania, materace, wodne polo i uwielbiane przez wszystkich SUPy!!!

ROWEROWE: Wycieczki po lesie, oraz do sklepu po różne uwielbiane przez dzieci produkty

SPORTOWE: Siatkówka, balonówka, football, koszykówka, tenis stołowy, joga, piłkarzyki, kabaddi, baseball oraz wiele, wiele innych. Boiska sportowe znajdują się niedaleko naszego ośrodka.

DYSKUSYNJE: Panele dyskusyjne bez taboo przy filiżance gorącej czekolady.

MUZYCZNE: Tłumaczenie i interpretacja piosenek anglojęzycznych, wieczorne czytanie poezji do wybranych melodii, improwizacja aktorska, relaksacyjne brzdąkanie na ukulele.

ELEKTROTECHNIKA: Lutownica, kalafonia i cyna oraz cała masa kręcących się, piszczących, bzyczących, świecących i migających elementów, z których budujemy urządzenia elektryczne. Do tej pory powstały miecze świetlne, elektryczne samochody, a nawet wyrzutnia do samolotów papierowych i laserowe pistolety.

ARTYSTYCZNE: Tworzenie odlewów  gipsowych, maskotek, bransoletek z modnych koralików, filcowych podstawek, świec żelowych, glinianych rzeźb, szycie maskotek i poduszek, szydełkowanie, makramy, tworzenie własnych owijek do żywności i eko-woreczków na zakupy oraz wiele innych!

JĘZYKOWE: Mamy w kadrze 4 anglistów i jedną nauczycielkę wychowania przedszkolnego. Jeśli zechcecie, to możemy przerobić wyjazd w kurs języka angielskiego

MAJSTERKOWANIE: Nauka obsługa narzędzi i elektronarzędzi oraz samodzielnego radzenia sobie z drobnymi domowymi naprawami.

TANECZNE: Wyginamy śmiało ciało przy dobrej muzie, czyli Just Dance- swobody taniec z aplikacją na rzutniku.

GRY: Zajęcia gier przeróżnych: począwszy od gier planszowych przez dłuuugie sesje RPG, brydża i szachów.

Oczywiście udział we wszystkich aktywnościach jest dobrowolny. Jeśli ktoś wybierze, że woli hamak i książkę, to też jest spoko.

Transport: we własnym zakresie. Możliwość transferu z dworca PKP w Gorzowie Wielkopolskim.

Cena:

2090zł brutto (każdy powyżej 7 lat)

1790zł brutto (dzieci w wieku 3-7lat)

1090zł brutto (dzieci do lat 3)

Kogo spotkasz?

Karolina Gruszczyńska – jestem psychoterapeutką i trenerką komunikacji opartej na empatii. Założyłam fundację Mindset wspierającą dzieci i dorosłych z ADHD, w ramach której prowadzę wykłady i warsztaty dla rodziców i nauczycieli. Kocham konie, podróże, swoją pracę oraz jak się dzieje Jestem mamą Sary i Heli.

Marta Król – ,,od 18 lat „nawiedzona” nauczycielka przedszkola,
od 15 lat „nawiedzona” żona, od 12 lat „nawiedzona” mama, od 6 lat “nawiedzona” przyrodniczka, bo jak coś robić to całym sobą! Jestem zafascynowana leśną edukacją i możliwościami edukacyjno- wychowawczymi jakie daje pobyt na zewnątrz. Edukatorka i animatorka przyrody, właścicielka firmy LoveLASy.

Andżelika Kucharska – Uczę jogi, mindfulness, prowadzę konsultacje ajurwedyjskie. Jestem mamą młodego mężczyzny, żoną tego samego faceta od dwudziestu kilku lat, wegetarianką, a z pierwszego wykształcenia anglistką. Kocham zwierzęta i las. Po 40 nauczyłam się medytować i celebrować drobne radości życia.

Darek Napora – Jestem mężem, tatą, belfrem, instruktorem kilku sportów i wydaje mi się, że mam ADHD, ale nie mam na to papierów. W zasadzie jedyną rzeczą, którą robiłem w życiu zawodowo jest wspieranie dzieci i młodzieży w rozwoju. Bardzo fortunnie się składa, że umiem to robić całkiem nieźle i na dodatek bardzo lubię!

Magda Napora – Jestem mamą dwójki i żoną jednego . Widzę daleko, czuję głęboko i to bardzo pomaga mi we wspieraniu dzieci. Zawodowo uczę języka angielskiego: rozbudzam zainteresowania językowe, pomagam zrozumieć niezrozumiałe. Uwielbiam uczyć tych, którzy myślą, że angielski to czarna magia! Także metodyk i trener TUS. Lubię oglądać mecze piłki nożnej, podróże, gotowanie.

ZAPISY: Od 18 maja, od 12:00 (południe).

Potrzebujesz więcej info? Masz pytania? Dzwoń! 889 859 876

REGULAMIN UCZESTNIKA
GWARANCJA TURYSTYCZNA