Wakacje

Zaprojektuj swoje lato

📌 AKTUALIZACJA 📌

Wolne miejsca TYLKO na naszym polu namiotowym-

napisz do nas i zapytaj o cenę! 🌳🌳🌳

Uruchomiliśmy też zapisy na listę rezerwową, ale jest ona już bardzo długa…

Może jednak namiot?! 🌷🌷🌷

➡️ Obóz dla dzieci i młodzieży w wieku  7-17 lat

➡️ Czas trwania obozu: 8 dni, 9 dni lub 14 dni  

➡️ TURNUSY: 4

☀️ 25.06.2023 – 8.07.2023  (14 dni), 3390 zł brutto

☀️ 8.07.2023 – 16.07.2023 (9 dni), 2290 zł brutto

☀️ 16.07.2023 -29.07.2023  (14 dni), 3390 zł brutto

☀️ 29.07.2023- 05.08.2023 (8 dni), 2190 zł brutto

W cenę wliczone jest: zakwaterowanie, wyżywienie, opieka medyczna, ubezpieczenie NWW, opieka instruktorów i wychowawców, zajęcia wg programu, koszulka obozowa. Wszystkie powstałe na obozie prace dzieci mogą zabrać do domu.

➡️ Lokalizacja:  Ośrodek Łubu Dubu http://www.osrodeklubudubu.pl/

Danków 41, 66-500 Strzelce Kraj, województwo lubuskie

Ośrodek Łubu Dubu – jest tak zarąbisty, że troszkę nas onieśmielał. Pięknie zaprojektowany i wykonany, subtelnie wpisuje się w leśny krajobraz. Nowoczesna architektura z lekko rustykalnym sznytem, boisko, kort tenisowy, sauna, siłownia, rowery… mają nawet basen z podgrzewaną wodą. No jest wszystko czego nam trzeba i dużo więcej. Nawet drzewa mają posadzone tak, że idealnie się nadają do rozwieszenia hamaków!

Sama miejscowość Danków położona jest między dwoma jeziorami – Dankowskim Wielkim i Małym. Okolica idealna do kąpieli, kajakowania, SUPowania, plażowania i wszelkich zabaw na świeżym powietrzu.

➡️ Zakwaterowanie: 3-5 osobowe pokoje oraz domki

➡️ Wyżywienie: 4 posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja przygotowywane i serwowane na miejscu

W cenę wliczone jest: zakwaterowanie, wyżywienie, opieka medyczna, ubezpieczenie NWW, opieka instruktorów i wychowawców, zajęcia wg programu, koszulka obozowa. Wszystkie powstałe na obozie prace dzieci mogą zabrać do domu.

➡️Akceptujemy bony turystyczne

➡️Transport: Autokar: Warszawa – Łubu Dubu – Warszawa

➡️Jakie są Obozy Demokratyczne?

Inne. Za każdym razem inne! Bo za każdym razem inne osoby przyjeżdżają na obóz. Czasami OD staje się obozem rowerowym, a czasami językowym. Jeden turnus możemy spędzić wylegując się na pomoście i spędzając godziny na kajakach, SUPach i w wodzie, a innym razem pochyleni nad kośćmi do gry lub z pędzlem w dłoni.

➡️Co się nie zmienia?

To co pozostaje niezmienne to nasze podejście do relacji, które tworzymy podczas obozu. Kontakt z samym/samą sobą, kontakty między uczestnikami, kontakty z osobami dorosłymi i wreszcie budowanie społeczności w skali całego obozu.

Uczestnicy obozu mają możliwość kształtowania swojego otoczenia i sposobu spędzania czasu. Niczego nie nakazujemy. Do niczego nie zmuszamy. Udostępniamy stymulującą przestrzeń i towarzystwo fascynujących osób, które są chętne wspierać uczestników w realizacji ich planów oraz inspirować własnymi pomysłami np.: zapraszając na liczne warsztaty (przykładowa lista warsztatów poniżej).

➡️A co jeśli ktoś nie ma ochoty brać udziału w zorganizowanych zajęciach?

Swobodna zabawa to naszym zdaniem jedna z najbardziej wartościowych form aktywności. Dzieciaki rozwijają dzięki niej wyobraźnię, uczą się sprawdzać gdzie leżą ich granice oraz jak zadbać o siebie. Także wtedy gdy oznacza to odrobinę nudy i krótką drzemkę na hamaku.

PRZYKŁADOWE WARSZTATY

💥WODNE

Nauka pływania, kajaki,  wodne polo, wodne frisbee i uwielbiane przez wszystkich SUP-y!!!

💥ROWEROWE

Każdy uczestnik może zabrać na obóz swój rower (zapewniamy transport). Podczas obozu będziemy ćwiczyć jazdę na rowerze na długie i krótkie dystanse w zróżnicowanym terenie. Ba! Będziemy kolejny rok rozbudowywać nasz tor rowerowy!

💥SPORTOWE

Siatkówka, balonówka, football, koszykówka, tenis stołowy, joga, baseball oraz wiele, wiele innych.

💥ELEKTROTECHNIKA

Lutownica, kalafonia i cyna oraz cała masa kręcących się, piszczących, bzyczących, świecących i migających elementów, z których będziemy budować urządzenia elektryczne. Do tej pory powstały miecze świetlne, elektryczne samochody, a nawet wyrzutnia do samolotów papierowych. Co wymyślicie w tym roku?

💥ARTYSTYCZNE

Tworzenie odlewów  gipsowych, maskotek, bransoletek z modnych koralików, filcowych podstawek, świec żelowych, glinianych rzeźb, szycie maskotek i poduszek, tworzenie własnych owijek do żywności i eko-woreczków na zakupy oraz wiele innych!

💥MAJSTERKOWANIE

Nauka obsługa narzędzi i elektronarzędzi oraz samodzielnego radzenia sobie z drobnymi domowymi naprawami.

💥KULINARNE

Uczestnicy wkraczają w magiczny świat smaków i zapachów. Wspólnie z naszym naczelnym Szefem Kuchni samodzielnie przygotowują potrawy z różnych stron świata.  Nie jest tajemnicą, że jak co roku nauczymy Was robić sushi i onigiri. No i jakiś wielki obozowy obiad w naszym wydaniu!!!

💥FILMOWE i CHARAKTERYZACJA

Uczestnicy tworzą scenariusz filmowy i kręcą własną produkcję. Pod opieką charakteryzatora tworzą wspaniałe makijaże, twarze, maski, odlewy i … rany!

💥EXTREME

Bieg z przeszkodami Wolf Race, slackline, zajęcia linowe.

💥JĘZYKOWE

Zajęcia językowe prowadzone na świeżym powietrzu w baaardzo alternatywny sposób.

Dla juniorów warsztaty prowadzone są w formie zabaw, gier, quizów, natomiast seniorzy prowadzą zacięte dyskusje, a także przygotowują się do zbliżających się egzaminów.

Od zeszłego roku każda grupa ma możliwość zgłoszenia wymyślonego przez siebie pomysłu na zajęcia.  Co to będzie w tym sezonie?  Zeszłego lata proponowaliście sztukę konsensusu, warsztaty czarowania  oraz perystaltyki no i sesje Chillout’u…  Czekamy na nowe wyzwania!

💥TANECZNE

Wyginamy śmiało ciało przy dobrej muzie!

💥GRY

Zajęcia gier przeróżnych: począwszy od gier planszowych przez dłuuugie sesje RPG i LARP po szachy.

⚡⚡⚡Zapisy rozpoczynają się 27 stycznia 2023 o godzinie 20:00 ⚡⚡⚡

➡️Jak się zapisać? Koniecznie mailowo (nie telefonicznie, ani nie przez messenger) i koniecznie dopiero po otwartych zapisach. Mamy do Was ogromną prośbę by nie wysyłać do nas maili wcześniej- zgłoszenia wcześniejsze nie będą brane pod uwagę. Podsumowując:

  1. Wyślij mail na adres kontakt@obozydemokratyczne.pl i napisz jakie turnusy Cię interesują. Podaj imię, nazwisko i wiek dziecka. PROSIMY, PODAJ WIĘCEJ OPCJI niż tylko 1 turnus- co roku rekrutacja przebiega burzliwie i może okazać się, że podanie wyłącznie jednego terminu uniemożliwi Wam udział w obozie, bo nie będzie już na nim wolnych miejsc.
  2. Poczekaj na mail zwrotny z informacją potwierdzającą zapis. Taką informację będziemy wysyłać w sobotę 28 stycznia 2023 po godzinie 18:00.
  3. Osoby zakwalifikowane na obóz dostaną w kolejnym mailu dokumentację obozową do wypełnienia (umowę, regulamin oraz kartę uczestnika).
  4. Dzieci, dla których miejsc zabraknie, wpiszemy na listę rezerwową.

O zakwalifikowaniu się na obóz decyduje Magda Napora 😊 . To ona postara się optymalnie  dobrać turnusy wiekowo i energetycznie.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

📞Dariusz Napora: 889 859 876 📞

REGULAMIN UCZESTNIKA