Potwierdzamy obozy letnie 2020! Hurra! Kuratorium Oświaty przyjmuje wnioski o rejestrację wypoczynku.

Normalnie o tej porze… zaprosilibyśmy Was na spotkanie przedobozowe. Niestety ten rok jest wyjątkowy.

Kłopot polega na tym, że podczas spotkania opowiadamy o tym jak wygląda organizacja obozu, jak zapewniamy dzieciakom bezpieczeństwo jednocześnie pozostawiając możliwość podejmowania samodzielnych decyzji.

Jak to będzie wyglądało w tym roku? Nadal trudno powiedzieć. Nie ma jeszcze żadnych wytycznych, które mogłyby stanowić podstawę do przygotowania procedur postępowania czy regulaminu. Zwiększona dbałość o higienę i czystość to oczywista oczywistość. Ale co poza tym?

Na tę chwilę musimy Was prosić o cierpliwość i zaufanie. Ufajmy, że jako obozowa społeczność będziemy potrafili wspólnie wziąć odpowiedzialność za nasze bezpieczeństwo.

Większość z Was zna naszą rodzinę już od dawna. Z obozów i z naszej szkoły językowej The Lemon Tree. Czujemy, że widzicie jak ważne są dla nas dzieci: nie tylko nasze i nie macie wątpliwości, że dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić im opiekę podczas zbliżających się wakacji. (btw: nasze dzieciaki też tam jadą)

Jak tylko Ministerstwo Zdrowia wyda konkretne wytyczne dotyczące funkcjonowania kolonii i obozów, zaprosimy Was na spotkanie online i opowiemy o tym jak będziemy funkcjonować w obozowej społeczności.

A tymczasem… gdybyś ktoś chciał sobie zrobić test na korona wirusa to Minister Rolnictwa ma doskonałe rozwiązanie 🙂

Może powinniśmy się grupowo zgłosić do interwencyjnego, charytatywnego zbioru truskawek przed obozem… Parę godzin roboty i cyk wszyscy przetestowani… 
Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości śmiało dzwońcie lub piszcie!!! Cały czas jesteśmy do Waszej dyspozycji!
Magda (506 118 188) i Darek Napora (889 859 876)

Bardzo się cieszymy, że umożliwimy dzieciom odpoczynek, reset i pomożemy zaopiekować trudności jakich doświadczyły w ostatnich tygodniach.